+371 20 515 432 (Aleksandrs) info@alexgranit.lv

Mēs nodarbojamies ar pieminekļu, kapakmens, granīta apmaļu un citu granīta izstrādājumu projektēšanu, kopēšānu, izgatavošanu, no ekskluzīviem pieminekļiem līdz vienkāršiem, izmantojot arī dabīgo lauku akmeni, kā arī visu veidu darbus uz iecirkņa. Mēs strādājam ar Karēlijas, Zviedrijas, Indijas un ar vietējo lauku akmeni. Katram klientam mums ir individuāla pieeja, ņemot vērā visas viņa vēlmes un izvēli, sadarbojamies ar klientu katrā darba posmā, lai klients iegūtu to ko viņš patiešām vēlas. Mums ir liela pieredze nestandarta situācijās, akmens, betona utt. Piedāvājam mūsu klientiem piepildīt realitātē tādas idejas, kādas vien var vēlēties. Ja nepieciešams labiekārtot iecirkni, Jums ir iespēja izpildīt kvalitatīvi, akurāti un skaisti!
Veicot pieminekļa pasūtījumu no 1 decembra līdz 1 februārim vai citu granīta izstrādājumu, atlaide - 20%
Veicot fundamenta pasūtījumu no 1 decembra līdz 15 martam, аtlaide - 15%


альтернативный текст

Kvalitātes kontrole

Katrā noteiktā pieminekļa ražošanas posmā mēs veicam stingru kvalitātes kontroli

альтернативный текст

Individuāla pieeja

Mēs strādajam tieši ar klientu, tas ļauj mums tieši izpildīt visas klienta velmes

альтернативный текст

Liels asortiments

Mūsu katalogā tiek piedāvāti dažāda veida standarta un figūras pieminekļi

альтернативный текст

Mākslas darbs

Visas fotogrāfijas un papildu attēlus manuāli apstrādā mūsu mākslinieki

альтернативный текст

Labākās cenas

Pašu ražošana un labi izveidotais piegādātāju tīkls padara mūsu cenas par vispievilcīgākām tirgū

альтернативный текст

Garantija uz visu veida darbiem

Pirms akmens tiek ražošanā, tas tiek rūpīgi pārbaudīts, lai noteiktu mikroplaisas

альтернативный текст

Ērts pasūtījums

Veikt pasūtījumu kļuva vel vieglāk. Tikai 2 soļi. Izsauciet meistaru uz kapsētu un saskaņojiet pasūtījumu.

альтернативный текст

Strādājam izbraukumos

Piegāde ar transportu pa Latviju (Latgale, Zemgale), Lietuva (Žemaitija, Aukštija), Daugavpilī bezmaksas.

👍 Ir svarīgi saprast, ka ne visi spēj patstāvīgi uzstādīt pieminekli, jo šajā jautājumā svarīga ir precizitāte un fiziskais spēks, kā arī pieredze būvniecības nozarē un citas zināmas iemaņas. Akmens pieminekļi ir diezgan smagi, un parasti sver ne mazāk kā 120 kg vai pat vairāk, tāpēc novērtējiet savu spēku un spējas, pirms riskējat patstāvīgi uzstādīt pieminekli. Ja vēlaties iegūt precīzu, kvalitatīvu un profesionālu darbu, varat droši izmantot mūsu pakalpojumus, lai uzstādītu pieminekļus no mūsu darbnīcas

👍 Īpaša mūsu pasūtītāju uzmanība tiek pievērsta kapakmeņiem un saistītajiem priekšmetiem no granīta un marmora.   Šādi pieminekļi vienmēr izskatās solīdi un estētiski, kā arī tie apvieno praktiskumu un izturību. Mūsu speciālisti piedāvās sniegt jums palīdzību,   plašu padomu par jebkura materiāla raksturu un īpašībām.

👍 Mēs veicam visa veida darbus (kapu pieminekļi, kapakmens, portretu gravēšana, soliņi, žogi, fundamenti, flīžu un bruģakmeņu likšana, restaurācijas darbi, pamati un daudz kas cits).    Mēs izgatavojam arī kopijas eksemplārus, ekskluzīvus, individuālos un citus granīta darbus. Mēs piedāvājam plašu granīta akmeņu klāstu, dažādus toņus un izmērus.


альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

Mūsu pēdējie darbi


Ja Jūs dzīvojat Lielbritānijā, Vācijā, Krievijā, Polijā, Kanādā, Amērikā vai citā valstī, bet Jūsu radinieki apglabāti Latvijā (Daugavpilī), uzstādīt pieminekli var būt ļoti sarežģīti. Pateicoties saskaņotai darba shēmai, mēs piedāvājam priekš klientiem no ārzemēm dažada veida darbu izpildi uz iecirkņa. Saskaņojot pieminekļa, kapakmens, fundamentа rasējumu, izgatavojam, kā arī uzstādam un izsūtam foto atskaiti. Piedāvājam individuālo dizainu par Jūsu budžetu un bezmaksas piegādi Daugavpilī.